Selekto sipas etiketimit:

  Të fundit

  • Marketing Agent

   Troja Media
   Prishtina
   • Orar të plotë
   • 1 vite më parë
  • Graphic Designer

   UA Builders
   Prishtina
   • Orar të plotë
   • 1 vite më parë
  • Asistent/e Administrativ

   Ministria e Shëndetsisë
   Prishtina
   • Orar të plotë
   • 1 vite më parë
  • Kamarier

   Metropol
   Prishtina
   • Orar të plotë
   • 2 vite më parë
  • Analist Kreditor (3)

   Kreditimi Rural i Kosovës
   Prizren, Besianë
   • Orar të plotë
   • 2 vite më parë
  Shfaq më shumë

  Punët e reklamuara

  Marketing Agent

  Prishtina Orar të plotë

  Pershkrimi i punes Deine Aufgabe wird es sein, auf anderen Internetplattformen potentiellen Kunden kommunikative Dialoge anzubieten. Kualifikimet Du gehst auch

  Web & Dizajn Grafik

  Prishtina Orar të plotë

  Kompania e Marketingut Balcanica sh.p.k. për nevoja të Citysale.co, Infosite.co dhe Cityshop.tv shpall konkurs për: Web & Dizajn Grafik Detyrat

  Analist Kreditor (3)

  Prizren, Besianë Orar të plotë

  Kreditimi Rural i Kosovës Sh.p.k, me seli në Prishtinë, Institucion Mikrofinanciar i regjistruar në BQK, shpall: K O N K

  Postoni rezymen falas!

  Gjeni punë shpejt dhe lehtë!
  Paraqitni CV tuaj profesionale, krijoni profilin tuaj dhe gjeni punën e ëndërruar.

  Postoni rezymen tuaj

  Statistika

  Shikoni se sa punë janë postuar!

  • 8 Punë të postuara
  • 3 Rezyme
  • 6 Punë të mbushura
  • 7 Kompani
  • 3,810 Anëtarë

  Partnerët

  Partnerët tanë me të cilët kemi bashkëpunim të vazhdueshëm!

  KTV_1
  ELENA_HIG_200x47
  SfVRc0sC_400x400 (1)
  SUPERVIVA_200x47
  City
  FB PROFIL

  Për ne

  Punainfo.co është portal lider kushtuar punësimit.

  Punainfo.co është portal pune online, informues dhe këshillues i cili ka për qëllim të ju ndihmoj të gjithë juve që jeni në kërkimin e punës adekuate për ju dhe të ndihmoj kompanitë për të gjetur punëtorët adekuatë.

  Më shumë

  Për Kompanitë!

  Postoni punën tuaj Falas!
  Gjeni kandidatët e preferuar dhe profesional zhvilloni biznesin tuaj tani.

  Postoni punën

  Lajmet e fundit